Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu BAJKA

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Restauracji „Kasztelańska” odbyło się uroczyste spotkanie pracowników Przedszkola BAJKA w Międzyborzu oraz emerytów przedszkola.

Na spotkaniu obecny był Przewodniczący Rady Miejskiej w Międzyborzu, Pan Witold Lechowicz, który życzył wszystkim pracownikom przedszkola  wszelkiej pomyślności zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym, a następnie pogratulował Dyrektorowi Przedszkola, Pani Małgorzacie Janickiej oraz nauczycielce,  Pani Małgorzacie Mazur otrzymania Nagrody Burmistrza.

Uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza odbyła się w poniedziałek, 12 października br. w Urzędzie Miasta i Gminy Międzybórz.

Odczytał również LIST GRATULACYJNY od Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz, Pana Jarosława Głowackiego skierowany do Dyrektora Przedszkola, Grona Pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi.

Poniżej cytujemy LIST GRATULACYJNY:

14102015BURMISTRZ

Z kolei Dyrektor Przedszkola, Pani Małgorzata Janicka życzyła wszystkim pracownikom przedszkola wszelkiej pomyślności i zdrowia, ale przede wszystkim radości z osiągnięć w pracy z dziećmi i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz powodzenia w życiu osobistym.

Następnie wręczyła Nagrody zasłużonym pracownikom:

1. Nauczycielom: Pani Katarzynie Niwie i Pani Annie Stoppok,

2. Pracownikom obsługi: Pani Annie Żuberek i Pani Dorocie Koniecznej.

 

Na uroczystości nie mogło zabraknąć podziękowań skierowanych do Dyrektora Przedszkola. Na ręce Pani Małgorzaty Janickiej, w imieniu wszystkich pracowników kwiaty wręczyła Pani Małgorzata Mazur.

Po części oficjalnej Dyrektor Przedszkola zaprosiła wszystkich na uroczysty obiad.

W tym miejscu słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie słodkiego upominku, który widać na zdjęciu.

 

List Otwarty Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pani Beaty Pawłowicz

DEN2015

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content