Przedszkolaki z BAJKI na BZIKu

W środę 28 października br. korzystając z zaproszenia Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyborzu Pani Katarzyny Drabczyńskiej wszystkie nasze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z Bzikiem i jego koleżanką Tolą. Jak to w “bzikowym” zwyczaju bywa – główni bohaterowie przywitali się z wszystkimi dzieciakami piosenką a następnie rozpoczęła się ponad godzinna wspólna zabawa w którą Bzikowi udało się nawet wkręcić naszą Panią Justynkę.

Jak się okazało tego dnia również Pan Piotr Balicki – twórca The BZIK Show i odtwórca roli Bzika obchodził 20 – lecie swojej pracy artystycznej! Panie Piotrze GRATULUJEMY i dziękujemy za każdy uśmiech, który pojawia się na twarzach naszych dzieciaków podczas występów pańskiej grupy. Pani Kasi natomiast serdecznie dziękujemy za zaproszenie 🙂