Nasze przedszkolaki na XIII Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Oleśnicy

Dnia 3.11.2015 r. z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości dzieci z grupy IV ŻABKI reprezentowały nasze przedszkole w XIII Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Celem Festiwalu było propagowanie wartości patriotycznych wśród dzieci oraz popularyzowanie utworów o tematyce patriotycznej. Dzieci: Maja Lecheta, Zofia Podgórska, Agata Mencel, Inga Skowron, Hanna Matysik, Szymon Jaworski, Antoni Szuster, Tobiasz Pawłowski, zaśpiewały piosenkę pt.:„ Przybyli ułani pod okienko”. Na scenie nasze pięciolatki prezentowały się znakomicie i pięknie wykonały utwór. Dzieci zostały przygotowane przez nauczycielki: Longinę Mizera i Marlenę Świtoń oraz Rodziców. Dziękujemy bardzo Rodzicom za uczestnictwo w festiwalu  i dowóz dzieci na miejsce.