Urodziny Misia

Dzieci z grupy Biedronki świętowały dzisiaj Urodziny Misia. Przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, niekoniecznie misie. Dowiedzieliśmy się kto i w jakich okolicznościach wymyślił pluszowego misia oraz jak należy o nie dbać. Tak jak na urodzinach bywa dzień ten był wypełniony zabawą, tańcem i pląsami. Wspólnie zaśpiewaliśmy Misiom sto lat. Dzieci odgadywały tytuły bajek na podstawie piosenek oraz ilustracji. Każda pluszowa zabawka w prezencie otrzymała medal. Nasza sala zamieniła się także w Misiowe Kino, a każde dziecko zajadało się popcornem. Dzieci mogły zapoznać się z krótkimi bajkami o Misiach z lat dzieciństwa swoich rodziców. Obejrzeliśmy zatem Misia Uszatka, Misia Yogiego, Gumisie i Kubusia Puchatka. Był to naprawdę dzień pełen wrażeń i radości.