Andrzejkowe Czary

Dzisiaj (tj. piątek 27.11)  w grupie Biedronki był prawdziwie magiczny dzień. Dzieci z pomocą wróżki – p. Kasi przeniosły się w świat czarów. By dzisiejesze wróżby się spełniły wspólnie wypowiedzieliśmy andrzejkowe zaklęcia. Dzieci dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, czy będą mieć szczęście w miłości i finansach. Każdy mógł poczuć się jak prawdziwy czarodziej i lecieć na zaczarowanej miotle. Było wesoło, radośnie i tajemniczo. Dzieciom najbardziej przypadło do gustu wróżenie z kleksów. Robiły je za pomocą prawdziwych strzykawek i słomek do napojów. Następnie dzieci mogły wyobrazić sobie, co przypomina ich kleks. Pod koniec zajęć wszystkie Biedronki stały się czarodziejami i wróżkami i mogły założyć magiczne czapki.