Bal Andrzejkowy 2015

Dnia 28.11.2015 roku o godz. 19.00 w Restauracji Kasztelańska odbył się dochodowy Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Panią Dyrektor oraz Radę Rodziców Przedszkola BAJKA w Międzyborzu. Event rozpoczął się wystąpieniem przedstawiciela Rady Rodziców Pana Marcina Adamusa oraz Dyrektor Przedszkola BAJKA w Międzyborzu – Panią Małgorzatę Janicką, którzy po­wi­tali zgro­ma­dzo­nych go­ści i życząc im miłej zabawy, roz­po­częli bal.

Tegoroczny bal to już VI edycja wspólnych działań i zaangażowania dyrekcji, pracowników, rodziców i sympatyków przedszkola. Nie można nie wspomnieć o sponsorach, na których można liczyć przy organizacji takich lub innych przedsięwzięć o charakterze dobroczynnym.

Sponsorzy loterii fantowej na BALU ANRDZEJKOWYM, zorganizowanym 28 listopada 2015 roku

w Restauracji „Kasztelańska”  przez Radę Rodziców Przedszkola BAJKA w Międzyborzu.

 

 1. Apteka – Rynek
 2. Apteka – ul. Sycowska
 3. Bachlińska – STORCZYK
 4. Ciesielska Eugenia
 5. Cierpka Marek
 6. Cygal Dorota i Tadeusz
 7. Drobnica Marzena
 8. Drzewiecka Barbara
 9. Dylewscy, Edward i Elżbieta
 10. Fuss Magdalena
 11. Gawin Grzegorz
 12. Głowacki Jarosław
 13. Gracz Elżbieta
 14. INSTANTGRUNT
 15. Jamrozik Danuta
 16. Janas Barłomiej
 17. Janas Zofia
 18. Jarosik Jan, Józef
 19. Jaworska Edyta
 20. Karkoszka Arkadiusz
 21. Kędziora Przemysław
 22. Kołacz Helena
 23. Kołeczko Magdalena
 24. Kubiak Barbara
 25. Lechowicz Witold
 26. Ligenza Julia i Andrzej
 27. Mielczarek Magdalena
 28. Mizera Longina i Stefan
 29. Musialska Grażyna
 30. Musialska Magdalena
 31. Noczyński Tomasz
 32. Nowak Donata
 33. Pacyna Ewa i Stanisław
 34. Pawlak Marian
 35. Podyma – Ilińska Jolanta
 36. Podyma Maria
 37. Pietrzak Łukasz
 38. Płókarz Iwona
 39. SHELL Oleśnica
 40. Stachowiak Barbara
 41. Stróżyk Halina
 42. Siof Marzena
 43. Szczerba Barbara
 44. Tabaczuk Anna i Krzysztof
 45. Wajnert Wiesław
 46. Warkocz – Bachlińska Ewelina
 47. RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW
 48. Sponsorzy anonimowi…

 DZIĘKUJEMY !!!   

Z kolei Panie: Anna Torucka, Sylwia Adamus, Julia Ligenza, Joanna Syndoman, Barbara Cierpka, Monika Dębowska, Agnieszka Podgórska, Dorota Lecheta, Wioletta Łaska, Jolanta Ilińska, Magdalena Nowicka podjęły się upieczenia placków, za które serdecznie dziękujemy. BYŁY PYSZNE!

Dyrektor Przedszkola słowa PODZIĘKOWANIA kieruje również do tych wszystkich pracowników przedszkola, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do organizacji zabawy andrzejkowej, szczególnie Pani Elżbiecie Leśniak. Dziękujemy również pani Kindze Barczak oraz pani Dorocie Koniecznej.

Przede wszystkim jednak Dyrektor Przedszkola BAJKA, Pani Małgorzata Janicka DZIĘKUJE Radzie Rodziców przedszkola, a szczególnie Przewodniczącej, Pani Annie Toruckiej i Marcinowi Adamusowi, którzy włożyli wiele pracy i wysiłku w organizację Balu andrzejkowego.

Dziękujemy również zespołowi MIRAGE za świetną zabawę!