Bal Andrzejkowy 2015

Dnia 28.11.2015 roku o godz. 19.00 w Restauracji Kasztelańska odbył się dochodowy Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Panią Dyrektor oraz Radę Rodziców Przedszkola BAJKA w Międzyborzu. Event rozpoczął się wystąpieniem przedstawiciela Rady Rodziców Pana Marcina Adamusa oraz Dyrektor Przedszkola BAJKA w Międzyborzu – Panią Małgorzatę Janicką, którzy po­wi­tali zgro­ma­dzo­nych go­ści i życząc im miłej zabawy, roz­po­częli bal.

Tegoroczny bal to już VI edycja wspólnych działań i zaangażowania dyrekcji, pracowników, rodziców i sympatyków przedszkola. Nie można nie wspomnieć o sponsorach, na których można liczyć przy organizacji takich lub innych przedsięwzięć o charakterze dobroczynnym.

Sponsorzy loterii fantowej na BALU ANRDZEJKOWYM, zorganizowanym 28 listopada 2015 roku

w Restauracji „Kasztelańska”  przez Radę Rodziców Przedszkola BAJKA w Międzyborzu.

1. Apteka – Rynek
  47. RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW
  48. Sponsorzy anonimowi…

DZIĘKUJEMY !!!

Z kolei Panie: Anna Torucka, Sylwia Adamus, Julia Ligenza, Joanna Syndoman, Barbara Cierpka, Monika Dębowska, Agnieszka Podgórska, Dorota Lecheta, Wioletta Łaska, Jolanta Ilińska, Magdalena Nowicka podjęły się upieczenia placków, za które serdecznie dziękujemy. BYŁY PYSZNE!

Dyrektor Przedszkola słowa PODZIĘKOWANIA kieruje również do tych wszystkich pracowników przedszkola, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do organizacji zabawy andrzejkowej, szczególnie Pani Elżbiecie Leśniak. Dziękujemy również pani Kindze Barczak oraz pani Dorocie Koniecznej.

Przede wszystkim jednak Dyrektor Przedszkola BAJKA, Pani Małgorzata Janicka DZIĘKUJE Radzie Rodziców przedszkola, a szczególnie Przewodniczącej, Pani Annie Toruckiej i Marcinowi Adamusowi, którzy włożyli wiele pracy i wysiłku w organizację Balu andrzejkowego.

Dziękujemy również zespołowi MIRAGE za świetną zabawę!