Przedszkolaki wystąpiły podczas Wigilii dla samotnych z gminy Międzybórz

Wigilia świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Jednak życie pokazuje, że nie wszyscy mogą spędzić ten czas w gronie najbliższych. Dlatego już po raz kolejny, w sobotę 12. grudnia br. z myślą o samotnych wieczerzę wigilijną zorganizowano w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu. Również nasze przedszkole zaangażowało się w to wyjątkowe wydarzenie – wystawiając jasełka bożonarodzeniowe. Mali aktorzy z gr. V TYGRYSKI i gr. IV ŻABKI za swój wspaniały aktorski kunszt zostali nagrodzeni sowitymi brawami. Nie zabrakło również łez wzruszenia kiedy Pani Anna Stoppok na zakończenie występów odczytała życzenia świąteczne dla zgromadzonych na sali gości.

Dziękujemy Rodzicom za poświęcony w to wyjątkowe sobotnie popołudnie czas oraz na przygotowanie dzieci do roli w domowym zaciszu. Pani Annie Stoppok dziękujemy za zaangażowanie i świetnie przygotowane jasełek oraz Pani Monice Szymczyk i Panu Sebastianowi Michalskiemu za pomoc w organizacji przedstawienia.