Starszaki na warsztatach “Śpiewające mikrofony”

Kiedy część z przedszkolaków odpoczywała podczas ferii zimowych w domu te które zdecydowały się uczęszczać do przedszkola nie mogły narzekać na nudę. Jedną z atrakcji, którą przygotował specjalnie z myślą o nich Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu były warsztaty pt.”Śpiewające mikrofony”. Podczas zajęć, które odbyły się w feryjne środy, dzieci poznały elementy na które składa się scena tj. kurtyna, oświetlenie a także jak działa sprzęt nagłaśniający i jakie mamy rodzaje mikrofonów. Każde dziecko miało szansę by stać się małą gwiazdą i zaśpiewać piosenkę a Pani Kasia Drabczyńska – dyrektor MGOK – przypomniała jak należy prawidłowo trzymać mikrofon. Nie zabrakło również zabaw ruchowych przy akompaniamencie muzyki.

Pani Kasi, Pani Monice i Panu Kamilowi dziękujemy za zorganizowanie warsztatów i poświęcony nam czas 🙂

przygotowała: Anna Stoppok

opracował: Sebastian Michalski