Oleśnickie Bidy z wizytą w BAJCE

W poniedziałek 22 lutego br. nasze przedszkole jak i również inne placówki oświatowe na terenie gminy Międzybórz odwiedziły Panie Iza i Agnieszka ze stowarzyszenia Oleśnickie Bidy. Była to świetna okazja nie tylko do rozmowy z dzieciakami na temat opieki nad zwierzętami ale także do zaprezentowania małego show, którego główną bohaterką była sunia Szira. Jedna z Pań, która jest behawiorystką zwierząt pokazała jakich sztuczek oraz umiejętności można nauczyć pieska a po krótkiej prezentacji także przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w tresowaniu – oczywiście pod czujnym okiem opiekunki Sziry. Wizyta była także doskonałą okazją do podsumowania i przekazania zebranej podczas akcji wspierającej Oleśnickie Bidy karmy dla zwierząt. Warto dodać, że akcję na terenie gminy Międzybórz dzielnie wspierała, monitorowała i agitowała do wspólnego pomagania Pani Danuta Piasecka – inspektor ds. społecznych i promocji przy UMiG Międzybórz.

W imieniu Przedszkola BAJKA oraz Stowarzyszenia Oleśnickie Bidy dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom za aktywny udział w akcji 🙂

Więcej informacji na temat Oleśnickich Bid oraz w jaki sposób można pomóc znajdą Państwo na portalu Facebook pod tym linkiem https://www.facebook.com/ocabidy/

Sebastian Michalski