V. Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej “Kolorowe Nutki”

W niedzielę 28 lutego br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu odbyła się już piąta edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej “Kolorowe Nutki”. Przedszkole BAJKA w kategorii zespół reprezentowały dziewczynki z grupy IV ŻABKI: Sara Barczak oraz Agata Mencel w piosence “Jadą sanie”. Dziewczynkom gratulujemy występu pomimo kłopotów technicznych, z którymi borykali się organizatorzy. Niestety z powodów zdrowotnych nie udało się dotrzeć innemu naszemu reprezentantowi z gr V TYGRYSKI – Sebastianowi Nowickiemu, który miał wystąpić w kategorii solistów. Sebastianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia 🙂 Dzieci do festiwalu przygotowywały Panie Marlena Świtoń (gr. IV) i Anna Stoppok (gr.V).

Celem festiwalu było wyzwalanie u dzieci radości ze śpiewania oraz integrowanie środowisk przedszkolnych i szkolnych.

Sara Barczak i Agata Mencel
Sara Barczak i Agata Mencel

Sebastian Michalski