Niedziela Palmowa – procesja, jarmark i występy

W niedzielę 20. marca spod MGOK w Międzyborzu ruszyła uroczysta procesja z palmami wielkanocnymi do kościoła pw. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu. Tradycyjnie jak co roku wśród zebranych mieszkańców swoje miejsce miała także delegacja pracowników i ich rodzin z naszego przedszkola.

To jednak nie był koniec wrażeń bowiem po Mszy Świętej wszyscy zainteresowani mogli udać się na organizowany w pobliżu MGOK jarmark wielkanocny gdzie również BAJKA miała swoje stanowisko oferując słodkie przekąski, bigos i ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

Wszystkim odwiedzającym tego dnia wielkanocne stoiska czas na pewno umiliły występy naszych przedszkolaków, które jak zawsze stanęły na wysokości zadania. Najpierw ze swoim repertuarem wystąpiły KRASNOLUDKI, BIEDRONKI i MOTYLKI a po dłuższej przerwie na scenie pojawiła się reprezentacja ŻABEK i TYGRYSKÓW.