Obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja

konstTradycyjnie jak co roku obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja w Międzyborzu otworzyła uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny po czym zebrani udali się na Rynek gdzie pod pomnikiem delegacje z placówek oświatowych, w tym z Przedszkola BAJKA, stowarzyszeń i władz miasta złożyły wieńce i kwiaty.

Następnie uczestnicy obchodów zostali zaproszeni do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury gdzie nasze przedszkolaki z grup IV ŻABKI i V TYGRYSKI wystąpiły z programem artystycznym ściśle związanym ze świętem naszej ojczyzny. Dzieci do występów przygotowały Panie: Longina Mizera, Anna Stoppok i Monika Szymczyk.

To jednak nie był koniec wrażeń ponieważ krótko po części artystycznej rozpoczął się pokaz Mo(d)na BIAŁO-CZERWONA. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z gr III MOTYKI z Panią Małgorzatą Mazur i Katarzyną Buczek na czele, które dzięki różnorodności stylizacji – od eleganckich po sportowe – zajęły III miejsce.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współudział w uroczystościach, obecność tego dnia na występach swoich pociech jak i również za przygotowane stylizacje do konkursu Mo(d)na BIAŁO-CZERWONA.