BAJKOWE Święto Rodziców u ŻABEK i TYGRYSKÓW

Dnia 17. maja wszyscy rodzice ŻABEK i TYGRYSKÓW zebrali się na auli przy ZSP im. Orła Białego w Międzyborzu na BAJKOWYM Święcie Rodziców. Na początku uroczystości dzieci wierszykami oraz piosenkami przywitały swoich opiekunów po czym zaprosiły ich na przedstawienie pt. “W krainie bajek”. Tak oto na scenie pojawiały się kolejno Kubuś Puchatek, Czerwony Kapturek, igła z nitką czy Jaś i Małgosia wraz ze straszną czarownicą. Po części artystycznej dzieci wręczyły obecnym rodzicom ręcznie wykonane prezenty a po słodkim poczęstunku w postaci soczków, herbaty i ciasteczek z uśmiechem na ustach zakończyliśmy BAJKOWE Święto Rodziców wspólną fotografią.

Dzieci do występów przygotowały Panie: Anna Stoppok, Monika Szymczyk, Longina Mizera oraz Marlena Świtoń. Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie i wspólną celebrację Waszego święta 🙂