BAJKOWE Święto Rodziców KRASNOLUDKÓW, BIEDRONEK i MOTYLKÓW

Dnia 18 maja w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu, odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Panie Małgosia, Kinga, Kasia i Justyna powitały wszystkich zebranych gości a następnie najmłodsza grupa KRASNOLUDKI jako pierwsza rozpoczęła nasze wspaniałe spotkanie, recytując wiersze i przedstawiając teatrzyk pt.  “Szewczyk Dratewka”. Grupa BIEDRONKI zaprezentowała się w teatrzyku pt. “Wilk i siedem koźlątek” a następnie dzieci złożyły życzenia i zaśpiewały piosenkę. Grupa MOTYLKI przygotowane przez Panią Gosię wyrecytowała życzenia na cały tydzień a następnie dzieci w przepiękny sposób zaśpiewały piosenki dla Rodziców. Po całej części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor naszego przedszkola i złożyła serdeczne życzenia wszystkim Rodzicom. Pod koniec spotkania nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia po którym Rodzice mogli wspólnie ze swoimi dziećmi świętować przy słodkim poczęstunku i filiżance kawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielkom i pracownikom naszego przedszkola za zorganizowanie tak pięknej uroczystości.