Olimpijskie zmagania w Sycowie

W piątek 3. czerwca reprezentacja z Przedszkola BAJKA w Międzyborzu złożona z dzieci z grupy III MOTYLKI, IV ŻABKI i V TYGRYSKI wzięła udział w kolejnej już XIV Dziecięcej Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Publiczne Przedszkole nr.3 im. Małego Księcia w Sycowie na hali sportowej sycowskiego MOSiRu. Tradycyjnie sportowe zmagania otworzył przemarsz wszystkich uczestników wraz z ich opiekunami. Wśród konkurencji znalazły się min. wyścig z woreczkiem, bieg w parach czy wyścig z płotkami. W czasie przerw publiczność zachwycały swoimi umiejętnościami tanecznymi – cheerleaderki. Oprócz wspaniałej atmosfery, podczas piątkowej zabawy ze sportem nie tylko popularyzuje się aktywność fizyczną ale również jest to doskonała okazja do integracji z kolegami i koleżankami oraz ich nauczycielami z innych przedszkoli. Po zakończeniu olimpiady wręczono nagrody – wszystkie takie same ponieważ wszystkie placówki zajęły I miejsce. Dziękujemy za zaproszenie do wspólnej zabawy i miejmy nadzieję do zobaczenia za rok 🙂