Żegnamy absolwentów BAJKI

W czwartek 16. czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów z grupy IV ŻABKI i grupy V TYGRYSKI, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci przedstawiły program artystyczny w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Pięknie podziękowały również pracownikom placówki za cały spędzony w przedszkolu czas. Za całoroczną pracę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i pełnych przygód wakacji.

Pożegnanie

Kart w kalendarzu było nie mało

Codziennie jedną zdejmował czas

I cóż powiecie ot przeleciało

Rok szkolny minął jak z bicza trzask

Będziemy teraz już pierwszą klasą,

Może najlepszą ze wszystkich klas.

Żegnaj przedszkole, żegnaj na długo!

Teraz już szkoła zaprasza nas!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content