Żegnamy absolwentów BAJKI

W czwartek 16. czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów z grupy IV ŻABKI i grupy V TYGRYSKI, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci przedstawiły program artystyczny w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Pięknie podziękowały również pracownikom placówki za cały spędzony w przedszkolu czas. Za całoroczną pracę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i pełnych przygód wakacji.

Pożegnanie

Kart w kalendarzu było nie mało

Codziennie jedną zdejmował czas

I cóż powiecie ot przeleciało

Rok szkolny minął jak z bicza trzask

Będziemy teraz już pierwszą klasą,

Może najlepszą ze wszystkich klas.

Żegnaj przedszkole, żegnaj na długo!

Teraz już szkoła zaprasza nas!