Pasowanie na przedszkolaka

Uroczystość pasowania na przedszkolaka na stałe zapisała się w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola. Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko maluszki z grupy I KRASNOLUDKI, ale również dzieci z grupy II BIEDRONKI i III MOTYLKI, które w tym roku  po raz pierwszy przyszły do przedszkola.

Po występie artystycznym, który był jednocześnie „Turniejem Przedszkolaka” sprawdzającym wiedzę i umiejętności dzieci, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Małgorzata Janicka dokonała „ magicznym ołówkiem” uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał Dyplom pasowania oraz mały słodki upominek.

Warto dodać, że pasowanie – choć z mniejszą “pompą” – odbyło się także w grupie IV ŻABKI gdzie do społeczność przedszkolnej dołączyli Dawid Chrzuściel i Bartek Wolak.