Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW

Piąty rok życia to czas, kiedy dzieci powinny używać głosek szumiących: sz, ż, cz i dż, a wielu przedszkolaków ma z tym problem. Praca z dziećmi w tym wieku nie może być jednak monotonna i mechaniczna, gdyż szybko pojawia się znudzenie i zniechęcenie. A to wyklucza możliwości rozwoju mowy. Bo zajęcia logopedyczne wcale nie muszą być nudne. Przekonały się o tym dzieci z grupy V. Podczas bardzo atrakcyjnych zabaw dzieci mogły ćwiczyć swoją wymowę, a dokładnie głoski „sz” oraz „cz” wizualizowane jako podmuchy wiatru.

Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW
Logopedyczne zabawy TYGRYSKÓW