TYGRYSKI wystąpiły w sycowskim Centrum Kultury

24 października w Centrum Kultury w Sycowie Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek zorganizowało obchody patrona. Prezentacje artystyczne dzieci miały nawiązywać do hasła uroczystości – „Anioł Miłosierdzia”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy V „Tygryski” – Maja Krajewska, Zuzanna Szczepanik, Damian Misiak, Aleksander Kowalski oraz Szymon Szymczyk. Dzieci przygotowała ich wychowawczyni p. Katarzyna Niwa, a zaprezentowały piosenkę pt. „Mój Anioł ma mnie”. Występ wypadł znakomicie. Nasze przedszkolne aniołki dostały gromkie brawa oraz upominki. Ponadto Aleksander i Maja wykonali prace plastyczne przedstawiające Anioła Miłosierdzia. Uroczystość miała bardzo luźny i wesoły charakter, mogliśmy się spotkać z rówieśnikami nie tylko z sycowskich przedszkoli, ale również z Twardogóry, Kępna, Stradomii Wierzchniej, Działoszy i Drołtowic. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tę uroczystość.