Święto Babci i Dziadka w BAJCE (akt.)

18 i 25 stycznia br. to bardzo ważne dni w życiu międzyborskich przedszkolaków, ponieważ w tym czasie organizowały uroczystość dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta.

W tych dniach dzieci z sześciu grup przedszkolnych – od najmłodszych  Krasnoludków, poprzez trochę starsze Biedronki i Motylki, aż do najstarszych Żabek, Tygrysków i Zerówki prezentowały swój repertuar artystyczny Dla Babci i Dziadka rozpoczynając serdecznymi powitaniami, poprzez wiersze, piosenki i tańce. Następnie każdy wnuczek i wnuczka wręczyli swoim dziadkom upominki i piękne laurki. Na zakończenie każda, grupa zrobiła sobie wspólne zdjęcie pamiątkowe. 

Po raz kolejny tę coroczną imprezę pracownicy i dzieci przedszkola BAJKA zorganizowali w MGOK w Międzyborzu, chcąc ułatwić odbiór artystyczny dziadkom, gdyż każdy gość mógł wygodnie usiąść na dużym krześle i z zachwytem oglądać występy swoich wnuków, a tym samym oswoić maluchy z obcowaniem na scenie.

W uroczystości udział wzięło ponad dwustu zaproszonych gości, dzieci, nauczyciele, pracownicy przedszkola i zaangażowani rodzice.