Zielony ogródek u ŻABEK

Dzieci z grupy ŻABKI miały dzisiaj okazję do niesamowitego doświadczenia – same mogły zasadzić swoje własne cebulki. W tym celu najpierw odpowiednio zabezpieczyliśmy miejsce pracy, rozłożyliśmy wszystkie potrzebne akcesoria po czym dziarsko zabraliśmy się za sadzenie. Pani Gosia wytłumaczyła dzieciom jak dbać o cebulki ale co najważniejsze przypomniała dzieciom, że aby nasz grupowy eksperyment wypalił – należy je podsadzić korzonkami do dołu. Cóż, nie obyło się bez małych wpadek ale w gruncie rzeczy wszystko poprawnie trafiło na swoje miejsce. Pan Sebastian podlał kubeczki z cebulkami wodą i teraz tylko obserwujemy i czekamy na efekty kiedy to będziemy mogli spróbować szczypiorku własnej „żabkowej” produkcji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content