KRASNOLUDKI w Bajkolandii

8. czerwca 2017r.  dzieci z grupy I KRASNOLUDKI razem ze swoimi paniami radośnie spędziły czas w Sali zabaw – Bajkolandii w Sycowie. Celem wycieczki było stwarzanie warunków sprzyjających wspólnej i zgodnej zabawie, rozwijanie i doskonalenie sprawności fizycznej oraz kształtowanie poczucia przynależności społecznej. Niezwykłą atrakcją okazała się jazda autobusem, gdyż większość dzieci po raz pierwszy podróżowała tym środkiem lokomocji.

W Sali zabaw każde dziecko znalazło coś dla siebie – baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty, mnóstwo zabawek i kącików tematycznych.

Zabawa w Bajkolandii była bardzo udana, wszystkie dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola. A oto kilka zdjęć z tej wycieczki.