“Dzień Chłopaka” i Pasowanie na Przedszkolaka w grupie ŻABKI i TYGRYSKI

29 września w grupie IV i V odbyła się podwójna uroczystość.

Najpierw wszyscy chłopcy starali się o zdobycie „Medalu Super Chłopaka”, co było niełatwym zadaniem, gdyż zostali poddani kilku próbom udowodnienia, że są faktycznie super chłopakami.

Musieli udowodnić że są sprawni fizycznie, że potrafią być poważni nawet przed najbardziej roześmianą dziewczynką, musieli wykazać  się mądrością i odwagą. Nad wszystkim zadaniami czuwało szanowne jury, w skład którego wchodziły dziewczynki z grupy IV i V i Dyrektor Przedszkola – Pani Małgorzata Janicka. Wszyscy chłopcy zdobyli Medal Super Chłopaka. Następnie rozpoczęło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły przygodę z Przedszkolem BAJKA. Dzieci z grupy IV i V – Nadia Linowiecka, Natalia Mikołajczyk, Piotr Szyszka, Adam Wąż, Adam Kucharski i Kamil Śmiłowski, złożyli uroczyste przyrzeczenie, a następnie przez P. Dyrektor za pomocą „czarodziejskiej kredki” byli Pasowani na Przedszkolaka naszej BAJKI. Po zakończeniu oficjalnej części był czas na upominki i wspólne zdjęcia.