Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 28 września w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko maluszki  z grupy I KRASNOLUDKI, ale również dzieci z grupy II BIEDRONKI i III MOTYLKI, które w tym roku  po raz pierwszy przyszły do przedszkola. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Po prezentacji artystycznej wychowawczyni Anna Stoppok odczytała przedszkolakom ślubowanie, po czym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. Pasowania dokonała dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Janicka. Za dotknięciem czarodziejskiej kredki każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodki upominek.