Piąta edycja Święta Grzyba Leśnego

W sobotę, 25. września, już po raz piąty odbyła się cykliczna impreza organizowana przez sołectwo Niwki Książęce i gminę Międzybórz – Święto Grzyba Leśnego. Z programem artystycznym wystąpiła jak zawsze nasza BAJKA a konkretnie dzieci z grup ŻABKI oraz sześciolatki z ZERÓWKI B – Ob. Dzieci wykonały nie tylko piosenki związane z grzybem i jesienią ale również zaprezentowały się w krótkim wierszyku – oczywiście o grzybku. Dzieci do występu przygotowały:

• GRUPA IV ŻABKI – Panie Justyna Kędziora, Dorota Konieczna – piosenka “Muchomorek”;
  • GRUPA VII 0b – Panie Katarzyna Niwa, Małgorzata Stenzel – wierszyk “Święto Grzyba”; piosenka “Zbieramy grzyby”.

Dziękujemy rodzicom za udział i obecność podczas występów naszych przedszkolaków i Waszych pociech.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć a także filmiku z sobotnich występów.