ŻABKI na scenie Sycowskiego Centrum Kultury

17 października 2017 roku w Centrum Kultury w Sycowie Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek zorganizowało obchody patrona. Przedszkole Sióstr Urszulanek każdego roku świętuje ten uroczysty dzień zapraszając wszystkie Publiczne Przedszkola i ciesząc się, że Aniołowie są wśród nas i wspierają nas szczególnie w tym dniu.Prezentacje artystyczne dzieci miały nawiązywać do hasła uroczystości – „Anioł Stróż”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV „Żabki” – Lena Kaźmierczak, Magdalena Duryń, Kinga Adamczyk, Bartosz Juskowiak, Antoni Gąsior oraz Antoni Matillek. Dzieci przygotowała pani Karolina Zielonka oraz pani Justyna Kędziora. Przedszkolaki zaprezentowały piosenkę pt. „Nasza ziemia”- Aniołek Wesołek. Kinga Adamczyk zarecytowała wiersz pt. ,,Aniołki- Maluszki”- Dorota Gellner. Nasze przedszkolne aniołki dostały gromkie brawa oraz upominki. Było nam bardzo miło, że mogliśmy się spotkać z rówieśnikami z innych przedszkoli m.in. z Sycowa, Twardogóry oraz Kępna.Bardzo dziękujemy za zaproszenie na tę uroczystość.