BAJKOWY Dzień Kobiet

Dlaczego BAJKOWY? Bo tego właśnie dnia – 8. Marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet – wszystkie dziewczynki z naszego przedszkola zamieniły się w księżniczki. Jednak aby stały się prawdziwymi damami dworu musiały przejść niejedną próbę aby dowieść, że przyznany im tytuł naprawdę im się należy. Oczywiście poradziły sobie świetnie co nie pozostało bez aprobaty męskiej części naszych przedszkolaków. Jak najlepiej potrafili obdarowali swoje koleżanki kwiatkami, cukierkami a nawet (jak na dżentelmenów przystało) – pocałunkiem w rękę.

W imieniu męskiej części przedszkolaków oraz pracowników przedszkola wszystkim Paniom w dniu ich Święta życzymy by zdrowie, miłość i szczęście zawsze Wam towarzyszyły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ?

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz