Świętujemy Jubileusz 50-lecia

21. i 22. kwietnia obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia Przedszkola w Międzyborzu. Obchody podzielono na dwa dni. W sobotę od godziny 10:00 odbyła się część oficjalna na którą zaproszeni zostali przedstawiciele władz samorządowych, oświatowych, a także dyrektorzy oraz absolwenci przedszkola. Wśród zaproszonych gości znalazł się Dolnośląski Kurator Oświaty Pan Roman Kowalczyk, który jak sam przyznał był zachwycony poziomem jaki zaprezentowało nasze przedszkole. Najważniejszymi gośćmi w tym dniu były jednak dzieci, które jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Nie mniej podziękowania należą się również rodzicom naszych przedszkolaków. Były torty, race oraz uroczysty obiad, którzy goście zjedli w głównym budynku przedszkola przy okazji zwiedzali, a w przypadku absolwentów – wspominali dawne czasy.

W niedzielę 22. kwietnia o godzinie 11:30 dzieci, rodzice oraz pracownicy przedszkola spotkali się na uroczystej jubileuszowej mszy świętej w kościele parafialnym w Międzyborzu, która zwieńczyła odchody jubileuszu Przedszkola w Międzyborzu.

Pani dyrektor dziękuje:
1. Burmistrzowi Miasta i Gminy Międzybórz za ufundowanie prezentów dla dzieci i gości:
• pamiątkowe, okolicznościowe medale,
• kubki z LOGO Przedszkola BAJKA w Międzyborzu oraz z pamiątkowym napisem,
• folder informacyjny,
• maskotki dla dzieci,
• torebki na prezenty.
2. Radzie Rodziców za ufundowanie cukierków z LOGO przedszkola oraz tortów dla siedmiu grup.
3. Panu Pawłowi Wielgoszowi za przygotowanie grupy tanecznej.
4. Pani Katarzynie Drabczyńskiej za użyczenie sali Ośrodka Kultury, wypożyczenie naczyń i obrusów oraz … dobre rady.
5. Pani Jolancie Michałek, Dyrektorowi Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych im. Orła Białego za użyczenie stołów i krzeseł.
6. Panu Krzysztofowi Podgórskiemu za przewiezienie swoim samochodem stołów i krzeseł.
7. Panu Kamilowi Posiewale za pomoc przy obsłudze technicznej.
8. Wszystkim pracownikom przedszkola za wielkie zaangażowanie przy organizacji Jubileuszu, szczególnie dla:
• Pani Justyny Kędziory i Katarzyny Niwy za dekorację Ośrodka Kultury
w Międzyborzu i scenariusz uroczystości,
• Pani Longinie Mizera za wybór i opracowanie materiałów do folderu informacyjnego,
• wszystkim nauczycielom za piękne przygotowanie dzieci do występów,
• Pani Elżbiecie Leśniak za przygotowanie prezentacji,
• Pani Monice Szymczyk i Annie Stoppok za przygotowanie dekoracji przedszkola,
• Pani Agnieszce Zawielak i całej załodze w kuchni (Agata Wtorek, Katarzyna Buczek, Maria Żmuda – Adamska, Magdalena Podgórska, Małgorzata Stenzel, Beata Mikosiak, Klaudia Ulkowska) za przygotowanie uroczystego obiadu.
• Panu Józefowi Dembnemu i Panu Sebastianowi Michalskiemu za to, że jesteście z nami i wspieracie nas swoimi muskułami.
9. Dzieciom za pokolorowanie torebek dla zaproszonych gości, a przede wszystkim za piękne występy.
10. Rodzicom naszych przedszkolaków – za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz