ZERÓWKI żegnają przedszkole

We wtorek 19.czerwca br. odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów z grupy VI 0a i VII 0b, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystość przybyli rodzice, babcie, dziadkowie i zaproszeni goście min. Zastępca Burmistrza MiG Międzybórz Pan Krzysztor Kraska. Dzieci przedstawiły program artystyczny w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Pięknie podziękowały również swoim Paniom i Panom za cały spędzony w przedszkolu czas. Za całoroczną pracę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Gorące podziękowania oraz dyplomy odebrali rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola. 

Pożegnanie

Kart w kalendarzu było nie mało

Codziennie jedną zdejmował czas

I cóż powiecie ot przeleciało

Rok szkolny minął jak z bicza trzask

Będziemy teraz już pierwszą klasą,

Może najlepszą ze wszystkich klas.

Żegnaj przedszkole, żegnaj na długo!

Teraz już szkoła zaprasza nas!

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i pełnych przygód wakacji.