W czasie deszczu BIEDRONKI się nie nudzą!

Pewnego deszczowego dnia dzieci z grupy BIEDRONKI wraz z Panią Moniką postanowiły przeciwstawić się szarym, ponurym klimatom panującym na dworze. Pani Monika przeczytała im ciekawe opowiadanie pt. „Kolorowe parasole”, dzięki któremu dzieci miały możliwość utrwalić nazwy kolorów oraz podejmować pierwsze próby podziału wyrazów na sylaby.  BIEDRIONKI doskonaliły również umiejętności matematyczne przeliczając i układając odpowiednią ilość kropel deszczu na parasolu. Owe zajęcia urozmaiciła zabawa ruchowa z pedagogiki zabawy „Deszczowa piosenka” oraz wykonanie pracy plastycznej „Żółte kalosze” przy pomocy farb plakatowych oraz folii bąbelkowej. „Żółte kalosze” zdobiły szatnię i przypominały, że deszczowa pogoda to nie powód do nudy! 

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz