Dzień Pluszowego Misia w BIEDRONKACH

Miękki, puszysty, kolorowy…-PLUSZOWY MIŚ!

26  listopada przedszkolaki z grupy BIEDRONEK obchodziły święto ukochanej zabawki dzieci- Pluszowego Misia. Pluszowe misie zagościły w BIEDRONKACH, aby bawić się, świętować i uczyć. BIEDRONKI z uśmiechem na twarzy opowiadały o swoich ulubieńcach kolegom i koleżankom z grupy. Poznały też historię powstania pluszowej zabawki. Najwięcej radości sprawiła dzieciom wspólna zabawa w misiowej krainie oraz taniec do piosenki „Misie szare”. BIEDRONKI miały okazję poznać nazwy misiów z różnych bajek oglądając je na dużym ekranie. Na zakończenie dnia każda BIEDRONKA otrzymała odznakę „Przyjaciela Pluszowego Misia”.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz