Ratujemy Święta z Karolinką

Czy Mikołaj istnieje? Jak to udowodnić? Czy każdy zasługuje na szansę, aby poprawić swoje zachowanie? Na te wszystkie pytania starali się dzieciom odpowiedzieć aktorzy z krakowskiego teatru, którzy na zaproszenie Dyrektor MGOK Pani Katarzyny Drabczyńskiej wystąpili z przedstawieniem pt.:”Nadchodzące święta każdy zapamięta”. Karolinka – główna bohaterka posłuchała w przedszkolu swojego niegrzecznego kolegi, który powiedział jej że Święty Mikołaj nie istnieje. Dziewczynka zaczęła się źle zachowywać bo skoro Mikołaj nie istnieje to po co być grzecznym. Jednakże z pomocą dzieci na widowni oraz Bałwanka, Czarodzieja i Księcia znowu zaczęła wierzyć i znowu stała się grzeczną dziewczynką. 

Dziękujemy aktorom oraz Pani Kasi za tak świetnie spędzone przedpołudnie pełne śmiechu, zabawy a czasami i zadumy nad tym jakimi my stajemy się ludźmi w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Była to też doskonała okazja do integracji ŻABEK i TYGRYSKÓW z kolegami i koleżankami ze starszych klas szkoły podstawowej w Międzyborzu i Kraszowie 🙂

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz