Wigilii Czas…

20. grudnia br. w BAJCE zapanowała iście świąteczna i podniosła atmosfera – a to za sprawą Wigilii Przedszkolnej, która odbyła się w gronie wszystkich przedszkolaków, pracowników czynnych i tych będących już na emeryturze oraz zaproszonych gości min. Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz Pana Krzysztofa Kraska. Wigilię rozpoczęły jasełka przygotowane przez dzieci z grup III MOTYLKI oraz starszaki z GR V  – TYGRYSKI. Po inscenizacji i wspólnej modlitwie wszyscy tradycyjnie przełamali się opłatkiem, życząc sobie pomyślności w nadchodzącym roku 2019. Następnie zasiedliśmy do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw. Były makiełki, kapusta oraz rybka. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego przeżycia i wprowadzenia w nastrój nadchodzących świąt.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz