Bal Karnawałowy w BAJCE

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni.  To jedna z atrakcji bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było podczas naszego przedszkolnego balu, który odbył się 20.02.2016 r.( w grupach I-III) oraz 22.02.2016 r. (IV-V) pod hasłem: „Niech żyje bal!”.

Od samego rana drzwi przedszkola przekraczały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, Transformersa, Spidermana… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich uczestników balu. Rozpoznanie dzieci tego dnia było naprawdę trudne:)

Przebierańcy wesoło bawili się przy muzyce i licznych konkursach. Szczególny nastrój tego dnia dodatkowo podkreślał wystrój sal, o który zadbały zdolne panie. One też doskonale bawiły się z dziećmi przebrane nie do poznania!

Podczas balu dzieci miały okazję uwiecznienia radosnych chwil na zdjęciach.

MOTYLKI
KRASNOLUDKI
BIEDRONKI
ŻABKI I TYGRYSKI

GRUPA I-III ZDJĘCIA

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

GRUPA IV-V ZDJĘCIA

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz