Walentynki w BIEDRONKACH

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

W czwartek 14 lutego przedszkolaki  z grupy BIEDRONEK świętowały Dzień świętego Walentego, czyli Walentynki.

Wszystkie dzieci tańczyły przy muzyce i wspólnie się bawiły, okazując sobie wzajemny szacunek i sympatię. Wszystkim dopisywał świetny humor. Pani Dyrektor zadbała o słodki poczęstunek w postaci serduszkowego lizaka,  natomiast pani Monika podarowała każdej BIEDRONCE czerwony balon również w kształcie serca. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak wykonał samodzielnie pracę plastyczną pt. ,,Drzewo z serduszek”. 


Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

[/resctrict]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz