Wiosenne TYGRYSKI

Od poniedziałku 18 marca br. Tygryski rozpoczęły na dobre przygotowania do powitania wiosny. Na początku tygodnia wybrały się na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny na działki ogrodowe i ku ich zaskoczeniu znalazły tam mnóstwo pięknych przebiśniegów, krokusów i malutkich stokrotek. Następnego dnia zajęły się przygotowaniem ”Tygryskowego ogródka” w kąciku przyrody. Sadziły małe cebulki – dymki, z których z kilka dni wyrośnie zielony i bardzo zdrowy szczypiorek. Przedszkolaki  z wielkim zaangażowaniem zamieniły się w małych ogrodników. Dzieci dowiedziały się co jest potrzebne do prawidłowego wzrostu roślin i jak należy o nie dbać. W środę projektowały sukienkę dla Pani Wiosny, a w czwartek z radością i głośnym okrzykiem witały upragnioną Wiosnę. Wiosna w przedszkolu niesie za sobą wiele aktywności i wszystkim sprawie wiele radości, a przedszkolakom najwięcej.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.