“Badajcie się Drogie Mamy, bo my dzieci Was kochamy”

Dzień Matki, to kolejna okazja, żeby przypomnieć wszystkim kobietom, mamom oraz babciom, że jest dużo powodów, by cieszyć się zdrowym życiem.

Z tej okazji Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, jednostki Państwowej Inspekcji Sanitarnej woj. dolnośląskiego oraz Fundacja Razem Wygramy zapraszają do przyłączenia się do akcji organizowanej pod hasłem „Badajcie się Drogie Mamy, bo my dzieci Was kochamy”.

Nasze przedszkole jak co roku bierze w niej udział. Przedszkolaki kolorowały laurki, które dzieci po podpisaniu przekażą swoim mamom.

Akcja ta już od 10 lat wspierana jest przez dolnośląskie przedszkola.

W tym roku przedsięwzięcie zostało objęte patronatem honorowym przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.