Zdobywamy Wrocław

Dnia 29 maja dzieci z grupy IV ŻABKI i V TYGRYSKI wybrały się na pełną emocji wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem  wycieczki było zwiedzanie największej makiety kolejowej w Polsce, znajdującej się na Dworcu Świebodzkim –  „Kolejkowo”. Przedszkolaki z radością oglądały makiety, które ukazywały ciekawe zakątki Dolnego Śląska oraz Wrocławia. Ogromne wrażenie na dzieciach robiły elementy podświetlane oraz te, które się poruszały. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć miniaturową Śnieżkę, miasteczko Karpacz, różnego rodzaju kolejki, wrocławski Rynek oraz wiele innych interesujących miejsc. Uwagę dzieci przykuwały występujące w wystawie zwierzęta, postaci jak i wszelkiego rodzaju pojazdy.

Kolejkowo to nie koniec emocji. Po krótkim spacerze szlakiem wrocławskich krasnoludków oraz smacznym posiłku na dzieci czekała kolejna atrakcja.

Kolejnym celem wycieczki, chyba najbardziej wyczekiwanym, była wizyta na Stadionie Wrocław. Dzieci, pod bacznym okiem przewodnika, miały okazję odwiedzić szatnię zawodników, posiedzieć w sali konferencyjnej oraz na trybunach dla vip-ów. Dzieci do przedszkola wróciły z uśmiechem na ustach i głowami pełnymi wrażeń.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz