Żegnamy Przedszkole

„W jednym uścisku złączmy dłonie, niech wszystkie panie przyjdą też i tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres”…


Tak starszaki  z gr. IV ŻABKI i gr. V TYGRYSKI w dn. 19.06.2019 r. żegnały się z przedszkolem. Czas leci nieubłaganie          i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu edukacyjnego. Starszych kolegów przyszły pożegnać grupy młodsze – grupa II BIEDRONKI i III MOTYLKI.

Starszaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki opowiadające       o pożegnaniu, tęsknocie oraz o nowych wyzwaniach, jakie na nich czekają. Żabki zatańczyły do piosenki „Żabie kroki”, a Tygryski zaszalały przy piosence „Happy Day”.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w zerówce, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Pięciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książkę z dedykacją oraz upominek w postaci płyty CD. Rozstania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W ZERÓWCE! 

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz