BAJKOWE pasowanie na przedszkolaka

Dnia 30 września i 3 października w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko maluszki  z grupy I KRASNOLUDKI, ale również dzieci z grupy II BIEDRONKI i III MOTYLKI i V TYGRYSKI, które w tym roku  po raz pierwszy przyszły do przedszkola. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Po prezentacji artystycznej wychowawczyni każdej z grup odczytała przedszkolakom ślubowanie, po czym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. Pasowania dokonała dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Janicka. Za dotknięciem czarodziejskiej kredki każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodki upominek.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz