TYGRYSEK bezpieczny na drodze

Jak powszechnie wiadomo, nawet najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego, powinni znać zasady obowiązujące na drodze, dlatego dzieci z grupy TYGRYSKI brały aktywny udział w całotygodniowych zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. TYGRYSKI dowiedziały się jak należy prawidłowo przejść przez jezdnie oglądając filmy na monitorze edukacyjnym, poznały nazwy poszczególnych znaków oraz znaczenie kolorów świateł na sygnalizatorze świetlnym ucząc się piosenki „Kolorowe światła”. W celu utrwalenia zdobytych wiadomości wraz ze swoimi paniami udały się na pobliskie skrzyżowanie . Dzieci ubrane w odblaskowe kamizelki uczyły się praktycznego przechodzenia przez pasy na międzyborskim skrzyżowaniu.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz