Anielskie śpiewanie w Sycowie

3 października 2017 roku w Centrum Kultury w Sycowie Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek zorganizowało obchody patrona. Przedszkole Sióstr Urszulanek każdego roku świętuje ten uroczysty dzień zapraszając wszystkie Publiczne Przedszkola i ciesząc się, że Aniołowie są wśród nas i wspierają nas szczególnie w tym dniu. Prezentacje artystyczne dzieci miały nawiązywać do hasła uroczystości – „Anioł Stróż”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV ŻABKI. Dzieci przygotowały panie Karolina Rachuta oraz pani Justyna Kędziora. Przedszkolaki zaprezentowały piosenkę pt. „Mam Anioła”. Nasze przedszkolne aniołki dostały gromkie brawa oraz upominki. Było nam bardzo miło, że mogliśmy się spotkać z rówieśnikami z innych przedszkoli. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na tę uroczystość.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz