W muzycznej krainie ŻABEK i TYGRYSKÓW

Dnia 19.11.2019 r. dzieci z grupy ŻABKI oraz TYGRYSKI na specjalne zaproszenie p. Moniki odwiedziła skrzypaczka p. Karina Konwisorz – mama naszego przedszkolaka – Emila.

Na wstępie spotkania p. Monika zaprosiła dzieci do wirtualnej szkoły muzycznej na zajęcie z „Profesorem Szymonem”. Dzieci słuchając krótkiego wywiadu na monitorze edukacyjnym dowiedziały się ciekawych wiadomości na temat niektórych instrumentów muzycznych.

Następnie zaproszony gość – p. Karina opowiedziała wiele ciekawych rzeczy nt. skrzypiec i akordeonu. Dzieci dowiedziały się z czego zbudowane są skrzypce i akordeon, a co więcej miały możliwość zagrania na nich przy instruktarzu pani Kariny. Uwieńczeniem spotkania było wysłuchanie gry na skrzypcach profesjonalistki – pani Kariny. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, kwiatami oraz podziękowaniem. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny!

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz