W Krainie Króla Lwa

W piątek 22 listoapda br. ŻABKI, TYGRYSKI w obstawie Pań; Moniki, Justyny i Kasi oraz Pana Sebastiana – wybrały się na spektakl teatralny do Oleśnicy. Po fajnej podróży autobusem czekało na nas jeszcze lepsze przedstawienie, którego aktorzy przybyli aż z małopolski a dokładnie z Krakowa. „W Krainie Króla Lwa” to przeniesiona na teatralne deski historia dobrze nam znanego z dzieciństwa czy niedawno granego w kinach – Simby. Tyle, że tutaj główną rolę grał Leoś szaleńczo zakochany w córce wroga – Szponce. Cała historia mimo że śmieszna i pełna cudownych efektów, które oczarowały dzieci, to i z dość mocnym i wyrazistym przekazem zrozumiałym dla dzieci – bycie złym nie popłaca. Piątkowe przedpołudnie zaliczyliśmy więc do bardzo udanych.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Skip to content