Andrzejki w BAJCE! Grupy IV ŻABKI i V TYGRYSKI

W miniony piątek grupa IV ŻABEK i V TYGRYSKÓW przeniosła się do świata wróżb i zabaw andrzejkowych. Wszyscy chcieli się dowiedzieć co przyniesie przyszłość. Przedszkolaki przekłuwały papierowe serca szpilką, ustawiały buciki żeby dowiedzieć się kto pierwszy pojedzie w podróż, wybierały gwiazdki z przyszłym zawodem, losowały z czarodziejskiego kapelusza wróżby w niedalekiej przyszłości czy też mogły posłuchać przestrogi po wybranym ulubionym kolorze. W programie nie zabrakło również tańców i zabaw w kole. Na zakończenie przedszkolacy mogli zagrać w andrzejkowe koło fortuny na monitorze interaktywnym. Żabki i Tygryski wiedzą, że wróżby należy traktować z „przymrużeniem oka” bo liczy się dobra zabawa.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz