Mikołajkowy wyjazd do kina

Dnia 6 grudnia 2019 r., przedszkolaki z grupy IV ŻABKI i V TYGRYSKI uczciły Mikołajki wyjazdem do wrocławskiej Korony na seans filmowy pt. „Śnieżna paczka”. Film opowiadał o szalonych i zabawnych przygodach uroczego lisa polarnego, który musiał stanąć na wysokości zadania by uratować swoich przyjaciół i miasteczko przed strasznym złoczyńcą morsem. Wszystkim widzom film bardzo się podobał, uczył mądrych rzeczy, m.in. tego, że w życiu bardzo ważna jest prawdziwa przyjaźń, miłość, współpraca i odpowiedzialność. Na pewno „nauka nie pójdzie w las” i nasze przedszkolaki tych wartości będą przestrzegać. Wracaliśmy w doskonałych humorach, z uśmiechami na twarzach 🙂

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz