Wigilijne spotkania w BAJCE (Grupy I-III)

Dnia 19 grudnia br. w naszym przedszkolu zapanowała iście świąteczna i podniosła atmosfera, a to za sprawą Wigilii Przedszkolnej. Spotkanie wigilijne odbyło się w gronie wszystkich przedszkolaków, pracowników czynnych i tych, będących już na emeryturze oraz zaproszonych gości.

Dzieci z grupy II BIEDRONKI i III  MOTYLKI wystąpiły z jasełkami a po przedstawieniu i odczytaniu fragmentu Pisma Świętego wszyscy tradycyjnie przełamali się opłatkiem, życząc sobie pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Na stole nie zabrakło tradycyjnych potraw. Były makiełki, kapusta oraz rybka. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego przeżycia i wprowadzenia w nastrój nadchodzących świąt.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content