Dzień Babci i Dziadka u MOTYLKÓW

W dniu 9 stycznia dzieci z grupy MOTYLKI, zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, pt. „Bóg się rodzi”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki.  Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełne uśmiechu, radości i życzliwości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania
i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Dziękujemy !!!

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz