W karnawale! Bale w BAJCE!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni.  To jedna z atrakcji bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było podczas naszego przedszkolnego balu, który odbył się 5.02.2020 br.: „Niech żyje bal!”.

Od samego rana drzwi przedszkola przekraczały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, Transformersa, Spidermana… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich uczestników balu. Rozpoznanie dzieci tego dnia było naprawdę trudne:)

Przebierańcy wesoło bawili się przy muzyce i licznych konkursach. Szczególny nastrój tego dnia dodatkowo podkreślał wystrój sal, o który zadbały zdolne panie. One też doskonale bawiły się z dziećmi przebrane nie do poznania!

Podczas balu dzieci miały okazję uwiecznienia radosnych chwil na zdjęciach.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się aby zobaczyć materiał.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz