Pani Dyrektor z nagrodą ministra!

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej miał szczególnie pozytywny wydźwięk bowiem w uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodę Ministra Edukacji Narodowej w 2020 roku z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty odebrała Dyrektor Przedszkola BAJKA w Międzyborzu – Pani Małgorzata Janicka.

Gratulacje Pani Dyrektor złożył także Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz – Pan Jarosław Głowacki.

W imieniu władz samorządowych Gminy Międzybórz składamy serdeczne gratulacje Pani Dyrektor Przedszkola BAJKA Małgorzacie Janickiej, która otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Niech tak ważne uznanie będzie dla Pani motorem do dalszych działań na rzecz rozwoju edukacji, kultury oraz wzajemnego szacunku uczniów i ich rodziców w naszej małej ojczyźnie.Łączymy życzenia zdrowia, rodzinnego szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Burmistrz Miasta i Gminy

Jarosław Głowacki

W imieniu wszystkich pracowników Przedszkola BAJKA w Międzyborzu składamy Pani Dyrektor najszczersze gratulacje i życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content